Zaręczyny

Poznajcie nasze zakochane pary!

Zobaczycie tutaj wyjątkowe historie miłosne, które uchwyciliśmy pośród miejskiego zgiełku, spokojnej, pięknej natury, a także z wykorzystaniem wnętrz i architektury.

Po co nam sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to jest moment na oswojenie się z aparatem, a także z nami. Nasze pary chcą realizować takie sesje albo chwilę po decyzji o ślubie lub ok. 3 miesiące przed ślubem. Zdjęcia z takiego spotkania możecie wykorzystać do stworzenia swojej wyjątkowej historii zamkniętej w albumie lub do obdarowania najbliższych podczas przyjęcia weselnego. Niektórzy zamieszają zdjęcia z tak wyjątkowej chwili w swoich zaproszeniach ślubnych. Możliwości jest wiele, od Was zależy jak je wykorzystacie.

Czy szewc bez butów chodzi?

Otóż nie tym razem! Zawsze z zazdrością patrzyliśmy na pary podczas sesji i sami takiej zapragnęliśmy. Chcieliśmy poczuć to co Wy!  Z własnego doświadczenia możemy zdradzić, że kiedy my mieliśmy swoją sesję narzeczeńską chwilę przed ślubem, zaczął do nas dochodzić fakt, co się niebawem wydarzy, a motylki w brzuchu zaczęły intensywniej fruwać 🙂 To naprawdę super doświadczenie!

Logo MD WD

Copyright 2021 Moment Decydujący – Pracownia Fotograficzna MDWD.