O NAS

Cześć!

Nazywamy się Wiola i Damian, tworzymy duet fotografów MDWD.  

Poznaliśmy się zimą 2015, a 5 lat później wzięliśmy ślub

Nasza wspólna przygoda z fotografią zaczęła się w Klubie Filmowo-Fotograficznym “FOCUS” Politechniki Warszawskiej. Damian studiował wtedy na Wydziale Elektrycznym, a Wiola na Chemicznym.  On wziął mnie pod swoje skrzydła w Dziale Reportażu, a ja nie protestowałam 🙂 Wykonaliśmy setki zdjęć podczas studenckich imprez, bali, wyborów Miss&Mistera PW. W międzyczasie skończyliśmy studia, zostaliśmy inżynierami i zaczęliśmy pracować w swoich zawodach.

para na tle gór w Gruzji, Wiola i Damian Prochenka

Po studiach oficjalnie powstało MDWD

Nadszedł czas na oddech pełną piersią. Zaczęliśmy pracować na większą skalę, dużo indywidualnych projektów, które pomogły nam bardzo się rozwinąć. Praca
we dwoje okazała się kluczem do sukcesu, uzupełniamy się na każdej płaszczyźnie – Damian jest realistą, Wiola ogromną optymistką 😀 I oto jesteśmy – Moment Decydujący – Pracownia Fotograficzna MDWD. Spotkacie nas na ślubach i weselach, a także w plenerze biegających i robiących dziwne pozy z aparatem. Fotografujemy też rodzinki i maluszki w plenerze i w studio.

Co robimy po godzinach?

Lubimy być ciągle w ruchu, bardzo rzadko zdarza się nam mieć wolny weekend do leżenia brzuchem do góry 🙂 Bardzo cenimy sobie czas spędzany z rodziną, zazwyczaj jadąc do rodziców wyłączamy telefony, aby skupić się w pełni na najbliższych. Jeśli to możliwe, staramy się zmieniać otoczenie, w czym pomagają nam wakacje. To jest czas na oczyszczenie umysłu i zebranie sił do kolejnych zadań. Uwielbiamy góry, nie zdziwcie się więc, jeśli zaproponujemy Wam sesję ślubną w wysokich terenach! Sami podeszliśmy do tematu swojej sesji ślubnej bardzo ambitnie. Chcieliśmy poczuć to co Wy! Nasz plener ślubny zrealizowaliśmy podczas wyjazdu do Gruzji – dwa marzenia spełnione za jednym razem! Chętnie Wam opowiemy o naszych przygodach podczas spotkania.

Nasza misja

Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której Para Młoda musi myśleć za swoich usługodawców. Dzień Waszego ślubu jest tak intymną i wyjątkową chwilą, że nie powinniście się martwić, czy fotograf na pewno zrobił zdjęcie kwiatów na stole, babci zerkającej przez okno, czy płaczącej ze wzruszenia mamy. W dniu Waszego ślubu chcemy Wam dać komfort, ale i swobodę, żebyście mogli w 100% przeżywać ten moment, według nas – moment decydujący. 

Klienci o nas

Wiola i Damian to nie tylko para profesjonalnych fotografów, ale też para pozytywnych ludzi, wprowadzających świetną atmosferę! Z własnej woli chętnie pomagają z tym, co akurat jest potrzebne (nawet z dekorowaniem samochodu, jak mieliśmy opóźnienie! 😍). Na każdym kroku starali się nas wspierać i doradzać. Można się od nich bardzo dużo dowiedzieć też przed samym weselem. Dzięki Ich doświadczeniu i obecności na wielu weselach, znają różne tradycje, zwyczaje i mogą doradzić, jak dobrze czasowo rozplanować przyjęcie. 💒 Przygotowali dla nas dużo cudownych zdjęć i świetnie zmontowali film z naszego najważniejszego dnia ❤️ Każdy najistotniejszy moment został uwieczniony! Co bardzo ważne, nie "przeszkadzają" młodej parze i gościom, starają się być niewidoczni 😊 I to nie tylko nasza opinia, nasi goście też bardzo ich chwalili, że są niezwykłe sympatyczni i profesjonalni! Zdecydowanie polecamy MDWD! ❤️👰 🤵 Decydując się na nich, otrzyma się dobry kontakt, świetne naturalne zdjęcia (i film!) oraz dużo uśmiechu i wsparcia 😊❤️
Kasia
Panna Młoda
Polecamy ! 😍 Zalety: -Profesjonalne przygotowanie. - Świetna atmosfera. -Cenne wskzówki przed sesją jak się przygotować ubrać itd. -Kreatywność i pomysłowość. -Cenne wskazówki w trakcie. -Mogliśmy też zobaczyć od razu efekty niektórych zdjęć na wyświetlaczu apratu. -Bardzo szybko otrzymaliśmy wszyskie zdjęcia do selekcji EFEKT: Piękne zdjęcia i maksimum satysfakcji! WADY : BRAK!
Paulina
Narzeczona
Przede wszystkim fajna i radosna atmosfera co zdecydowanie umila czas podczas sesji ☺️ Bardzo profesjonalne podejście do zdjęć, wszystko super przygotowane i przemyślane 🙂 Polecam z całego serca!
Marysia
Przyszła Mama
W czym sie specjalizujemy

Nasze Talenty

Potrafimy rozbawić Was do łez, opowiadając suche żarty lub wygłupiając się za aparatem.

Jesteśmy dyskretni, nie rzucamy się w oczy, bo to Wy macie być na pierwszym miejscu.

Wiola dba o każdy szczegół, Damian dba, by niczego nie zabrakło w ogólnym planie.

Służymy Wam radą i wparciem, zawsze kiedy tego potrzebujecie.

Traktujemy Was jak przyjaciół, z którymi chętnie wyjdziemy na miasto, na kufel piwa.

Jesteście fajni, Bądźcie naszymi fotografami!

Pozostańmy w kontakcie

Copyright 2021 Moment Decydujący – Pracownia Fotograficzna MDWD.